• Print

Medarbejdere

Alle hos Dansk Firmapension har mange års erfaring som uafhængige rådgivere, samarbejdspartnere og formidlere af pensionsordninger, seniorrådgivning, sundhedsordninger og programmer.

Kort sagt - vi har evnen og viljen til at komme hele vejen rundt. Vi er forskellen i pensionsmarkedet. En forskel, der i regi af Dansk Firmapension, sker i tæt samarbejde med Nordens største pensionsselskab Skandia Pension. Et valg, vi med vores indsigt og tidligere erfaringer som uafhængige rådgivere, finder naturligt og er stolte af.

Dansk Firmapension

Hovedkontor:
Elkjærvej 19, 1.
8230 Åbyhøj

CVR-nr. 34042349

Telefon 7070 7889
E-mail kontakt@danskfirmapension.dk

Kolding:
Bramdrup Skovvej 20A
6000 Kolding
Telefon 6016 4489

Odense:
Lindvedvej 71
5260 Odense S
Telefon 7070 7836

Kent 1 - Body

Kent Vesterskov
Tlf. 4080 6627
kent.vesterskov@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Bjarne 1 - Body

Bjarne Bertelsen
Tlf. 4080 6614
bjarne.bertelsen@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Erik 1 - Body

Erik Hougesen
Tlf. 4080 6641
erik.hougesen@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Linda 1 - Body

Linda Skyttehave
Tlf. 3023 5297
linda.skyttehave@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Clifford 1 - Body

Clifford Madsen
Tlf. 6016 4489
clifford.madsen@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Finn 1 - Body

Finn Blaavand
Tlf. 2044 5359
finn.blaavand@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Adam 1 - Body

Adam Wolfson
Tlf. 4051 1555
adam.wolfson@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Kim 1 - Body

Kim Gravgaard
Tlf. 2170 2028
kim.gravgaard@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Janne 1 - Body

Janne Sørensen
Tlf. 2830 1063
janne.sorensen@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Søs 1 - Body

Søs Hardorff
Tlf. 5189 2110
s.hardorff@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Andreas Damkjær Justesen

Andreas Damkjær Justesen
Tlf. 4265 4121
andreas.justesen@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN 

CP

Charlotte H. B. Pedersen
Tlf. 2872 9178
cp@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

GDU

Glenn Due
Tlf. 2878 2578
gdu@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Cliff

Cliff Szast
Tlf. 2868 7859
cs@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

John -fritlagt Copy

John Lyneborg
Tlf. 2855 8378
jl@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN

Kristoffer -Portræt

Kristoffer Jørgensen
Tlf. 2680 9760
kj@danskfirmapension.dk

Sociale -medier -logo -IN 

Hvad tilbyder vi?

Vil du vide mere om, hvad vi kan tilbyde din virksomhed, så kontakt en af ovenstående rådgivere eller vores hovedkontor på tlf. 7070 7889. 

Du kan også læse mere om vores ydelser her.

Afkast top 3 - en måned

.